Global Sales Contact List

Contact   A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

EMC FORUM 2013

NEBOJTE SA ZMENY

Poznajte cloudové riešenia EMC, ktoré transformujú IT a podnikanie. Účasť na bezplatnej konferencii EMC Forum vám umožní zistiť, ako cloud transformuje IT, Big Data transformujú podnikanie a dôveryhodné riešenia transformujú cloud.

Bratislava, 24. októbra 2013

Sponzori

Prečo sa zúčastniť konferencie EMC Forum?

Konferenciu EMC Forum rozhodne stojí za to navštíviť, pretože prinesie celý rad informácií – od obchodných trendov a vývoja v oblasti cloudových riešení až po prípadové štúdie a interaktívne diskusie. Môžete sa tu stretnúť s kolegami, priučiť sa od odborníkov a získať ukážky riešení. Konferencie sa zúčastnia stovky vašich kolegov, a preto by ste nemali chýbať ani vy.

Keynote Speaker,
Elizabeth Phalenová

Beth Phalenová je viceprezidentkou spoločnosti EMC Corporation. Vedie obchodné oddelenie Data Mobility, ktoré je súčasťou divízie Enterprise Storage. Na svojej pozícii zodpovedá za produktové rady VPLEX a RecoverPoint.

Čítajte viac ...

Elizabeth Phalenová

EMC Forum EMEA 2013
Nebojte sa zmeny

EMC Forum 2013 sa už blíži – táto jednodňová konferencia vám pomôže ísť v čele transformácie IT a podnikania vo vašej spoločnosti.

Pozrieť video

24. októbra 2013, Hilton Doubletree, Bratislava

Dátum: 24. októbra 2013
Miesto konania a cena: Hilton Doubletree, ZADARMO
Adresa: Trnavská cesta 27/A, 831 04 Bratislava
Telefón: +421 2 32 34 01 11

Stránky hotela

Hilton Doubletree

PROGRAM & Downloads

     
08:00 – 09:00 Registrácia
09:00 – 10:00
Keynote
Elizabeth Phalenová, viceprezidentka EMC Corporation, Data Mobility

Prezentácia na stiahnutie »

10:00 – 10:30 Prestávka
10:30 – 11:10
VMware a EMC umožňujú podnikom realizovať koncept "IT ako služba"
Marek Bražina, VMware
Viac informácií

Podniky a organizácie vyvíjajú čoraz väčší nátlak na IT oddelenia, požadujú zníženie nákladov, väčšiu pružnosť a zároveň presunutie niektorých služieb do cloudu, čo im momentálne menej striktné regulačné nariadenia umožňujú. V našej prednáške sa budeme zaoberať tým, ako môžu VMware a EMC splniť tieto požiadavky tak, že sa transformujú z nákladového strediska na dodávateľa flexibilných obchodných služieb s využitím všetkých výhod cloudového prístupu.

Prezentácia na stiahnutie »

11:10 – 11:50
Leading Innovation in the Data Center
Tomáš Michaeli, Cisco
Viac informácií

Attend this presentation to learn the advantages of Cisco UCS, Cisco Unified Fabric, and Cisco Unified Management. The Cisco Unified Data Center can change the economics of the data center by unifying networking, compute, storage, virtualization, and management into a single platform. The results are operational simplicity and business agility, which are essential for virtualization, cloud computing, and deploying IT-as-a-Service. Find out why infrastructure matters and how Cisco and EMC solutions can decrease costs, enhance scalability, and improve performance.

Prezentácia na stiahnutie »

11:50 – 12:20
Od EMC ku Canopy – cloud služby
Peter Wolek, Atos

Prezentácia na stiahnutie »

12:20 – 13:20 Obed
13:20 – 13:50
Nová generácia diskových polí VNX
Juraj Griga, EMC
Viac informácií

Nové diskové polia VNX boli širokej verejnosti predstavené začiatkom septembra 2013. Príďťe sa dozvedieť viac o tejto horúcej novinke.

Prezentácia na stiahnutie »

ViPR+SRM: Virtualizácia úložísk v budúcnosti
Luděk Šafář, EMC
Viac informácií

Virtualizácia, ako neoddeliteľná súčasť IT prostredia, doposiaľ prinášala ovocie najmä v oblasti serverov. V blízkej budúcnosti môžme tento stúpajúci trend očakávať aj v oblasti dátových úložísk. EMC ViPR je unikátne riešenie umožňujúce využiť výhody virtualizácie aj vo vašom prostredí. Navštívte našu prednášku a dozviete sa ako.

Prezentácia na stiahnutie »

13:50 – 14:20
Riešenie ukladania dát, vysokej dostupnosti a zálohovania dát s deduplikáciou v DC v spoločnosti Energochemica Trading
Karol Schutz, S&T + Matúš Durný, Energochemica Trading

Prezentácia na stiahnutie »

Zálohovanie v spoločnosti Teleplan - prípadová štúdia
Jiří Turčányi, Kapsch
Viac informácií

Projekt realizovaný v roku 2013 spoločnosťou Kapsch pre spoločnosť Teleplan riešil problematiku zálohovania. Jednalo sa približne o päťsto koncových staníc, rozmiestnených po celom svete. Avamar umožnil zásadne znížiť TCO náklady, zaviesť a vylepšiť SLA. V našej prezentácii sa o projekte dozviete viac.

Prezentácia na stiahnutie »

14:20 – 14:50
Scale-Out NAS, now and in the future - Isilon
Michal Kuhn, EMC

Prezentácia na stiahnutie »

Zmeňte pravidlá so zálohovaním a archiváciou od EMC
Aleš Koreček, EMC

Prezentácia na stiahnutie »

14:50 – 15:00 Prestávka
15:00 – 15:30
Zabezpečenie vysokej dostupnosti medzi 2 dislokovanými dátovými centrami pomocou EMC Vplex + Prípadová štúdia zákazníka Volkswagen
Štefan Varga, Tempest + Juraj Griga, EMC

Prezentácia na stiahnutie »

FLASH - nové hranice dosiahnuteľného
Jaroslav Vašek, EMC
Viac informácií

Chcete strojnásobiť rýchlosť svojich kľúčových aplikácií bez ich prerábania? Zistiť, ako sa prejaví použitie EMC Flash technologií vo vašom dátovom centre? Aký dopad malo použitie flashového, diskového poľa EMC XtremIO u našich zákazníkov pre VDI, Oracle RAC a iné aplikačné prostredia? Na prednáške sa dozviete o novinkách EMC Xtrem produktov, využívajúcich výhradne FLASH technológie!

Prezentácia na stiahnutie »

15:30 – 16:00
RSA Security: Detekcia a obrana proti najnovším typom kybernetických útokov a podvodov
David Matějů, RSA
Viac informácií

Zo všetkých strán sa valia nové typy kybernetických útokov, podvodov, trójskych koní a iného malvéru. Ako to všetko včas zaregistrovať, aby ste sa mohli brániť? Zoznámte sa s najnovšími trendami kybernetických útokov a podvodov, a zároveň s vybranými novinkami z portfólia RSA Security:

  • Security Analytics: bezpečnostý monitoring a detekcia novej generácie: SIEM, plná paketová analýza, investigácia a anti-malvér v jednom
  • Silver Tail: real-time web-session analýza na odhalenie podvodov na webových portáloch (elektronické obchody, finančné služby atd.)
  • Aveksa: Identity & Access Management platforma, riedenie rolí, provisioning, governance a Single-Sign-On
  • PassBan: pohodlné formy mobilnej autentizácie, s využitím dostupných biometrických metód (hlas, obraz apod.)

Prezentácia na stiahnutie »

VCE: A Foundation For IT Transformation
Juergen Hirtenfelder, EMC
Viac informácií
VCE was created with one purpose: to change how IT is performed. Our mandate was to break down the silos in the data center - reversing the status quo of static and inflexible pools of resources.
VCE set out to deliver a system that was truly integrated: compute&network from Cisco, storage from EMC, virtualization from VMware, all tightly integrated and acting as one. The result was VCE's Vblock System - the most advanced converged infrastructure offering in the industry.
Either you plan an Oracle Database environment, SAP HANA, VDI or mixed virtualized workload - Vblock is the answer!

Prezentácia na stiahnutie »

16:00 – 16:30 Tombola

Úvodná prednáška

Elizabeth Phalenová
Viceprezidentka
Oddelenie EMC Data Mobility
Divízia Enterprise Storage
EMC Corporation

Beth Phalenová je viceprezidentkou spoločnosti EMC Corporation. Vedie obchodné oddelenie Data Mobility, ktoré je súčasťou divízie Enterprise Storage. Na svojej pozícii zodpovedá za produktové rady VPLEX a RecoverPoint. Tieto riešenia ponúkajú najmodernejšie funkcie pre ochranu a mobilitu dát a pre virtuálne úložiská. Beth riadi globálný tím, ktorý zaisťuje vývoj, kontrolu kvality, produktový manažment a vedenie globálnych projektov. Úzko spolupracuje s kolegami z oddelenia predaja, marketingu a zákaznickej podpory, čo zaisťuje kontrolu celého životného cyklu produktov. Počas svojej štrnásťročnej kariéry v spoločnosti EMC tiež viedla tím vývojárov prostredia Powerpath a tímy špecializované na produkty pre správu prostriedkov úložísk a pre hosťovací softwér Symmetrix.

Beth prišla do EMC zo spoločnosti IBM v auguste v roku 1999. V IBM pôsobila ako architektka v skupine Lotus Consulting v rámci divízie IBM Global Services. Predtým pracovala dvanásť rokov v spoločnosti Digital Equipment Corp. Tu zahájila svoju kariéru softwérovej inžiniérky a podieľala sa na projektoch spracovávania transakcií a distribuovaných výpočtov. V spoločnosti Digital bola prijatá do interného programu pre vzdelávanie absolventov, v rámci ktorého nastúpila na magisterské štúdium informatiky na Brown University. Jej magisterská práca skúmala distribuované vyrovnávanie zaťaženia s využitím nečinných procesorových prostriedkov v datacentre.

V roku 1994 získala titul magisterky informatiky na Brown University. Predtým, v roku 1985, sa stala bakalárkou v rovnakom obore na WPI. Je tiež pyšnou maminou a so svojou rodinou žije v Uptone v štáte Massachusetts.

PREDNÁŠKY

Sponzori

EMEA Diamond sponzori

Platinoví sponzori

Gold sponzori

Distributor Sponsorship Package

Mediálny partner

REGISTRÁCIA

Zaregistrujte sa!

Neváhajte a zaregistrujte sa na konferenciu EMC Forum ešte dnes. Dozviete sa, aké riešenia pre cloud, Big Data a dôveryhodné IT ostatní vyvíjajú, aby mohli ísť v čele transformácie IT a podnikania.

Notes:
Connect with EMCConnect with EMC
Need help immediately? EMC Sales Specialists are standing by to answer your questions real time.
Use Live Chat for fast, direct access to EMC Customer Service Professionals to resolve your support questions.
Explore and compare EMC products in the EMC Store, and get a price quote from EMC or an EMC partner.
We're here to help. Send us your sales inquiry and an EMC Sales Specialist will get back to you within one business day.
Want to talk? Call us to speak with an EMC Sales Specialist live.